Program Adobe Photoshop CC (2018) Full

Mp3hazinem

Yönetici
Yönetici.
Katılım
7 Şub 2013
Mesajlar
14,045
Puanları
384
Konum
TÜRKİYE
Adobe Photoshop CC 2018Photoshop Full

Ad:
Adobe Photoshop CC

Platform: Bilgisayar

Dil: Rusça & İngilizce

Sürüm: CC 2018

Lisans: Tam Sürüm

Tür: Fotoğraf Düzenleme Programı

Geliştirici: Adobe

Yayımcı: Adobe

Dosya Türü: Exe – Rar

Dosya Boyutu: 1 GB

Genel Bakış

Adobe Photoshop, üst düzey profesyonel kullanıcılara da başlangıç seviyesindeki kullanıcılara da hitap eden, sürekli geliştirilen ve kullanımı kolaylaştırılan bir photoshop editörüdür. Genel anlamı ile resim düzenleme ve tasarım işlerinde kullanılmakla birlikte, oldukça geniş kapsamlı araçları da içerisinde barındırmaktadır.

Adobe Photoshop’un cc ile cs sürümleri arasındaki farklardan da biraz bahsetmek istiyorum. CC kısaltmasının açılımı, “creative cloud” Türkçe ifadesi ile “yaratıcı bulutu” şeklindedir. Creative cloud yani yaratıcı bulutu, daha yaratıcı bir çalışma ortamı oluşturarak kullanıcı deneyimini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Creative cloud sayesinde Adobe’nin tüm ürünlerine erişim sağlayabilir, dünyanın en iyi ofis uygulamaları ile etkileşimli çalışabilir, tüm cihazlarınızda senkronizasyon sağlayabilir, çalışmalarınızı cloud ortamında depolayabilir ve tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

Ayrıca, adobe photoshop cs sürümlerinde olmayan onlarca araç ve yeniliğe de cc sürümünde sahip olabilirsiniz. Adobe’nin cs sürümlerine kıyasla oldukça geliştiğini ve arayüzünün daha da kullanılabilir olduğunu ifade edebilirim. Zaman kaybetmeden Adobe’nin creative cloud serisini denemenizi tavsiye ederim.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 ve Üzeri Windows 10

İşletim Sistemi Mimarisi: 32 & 64 Bit

İşlemci: Çift Çekirdek & 2.0 GHz Hız ve Üzeri

Bellek: 2 GB ve Üzeri

Ekran Kartı: 512 MB Bellek & OpenGL 2.0 Destek ve Üzeri

Disk Alanı: 4 GB ve Üzeri

Monitör: 1024×768 Çözünürlük ve Üzeripaylasim 29-03-2019

Gizli icerigi görebilmek icin Yorum Yazin veya Begeni yapin.

 
Üst Alt