Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları

'Forum Kurallari' forumunda Ramo_68 tarafından 7 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. Ramo_68

  Ramo_68 Yönetici Administratör

  Katılım:
  7 Şubat 2013
  Mesaj:
  11,544
  Alınan Beğeniler:
  7,980
  Ödül Puanları:
  369
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Kendi isinde
  Şehir:
  Türkiye
  Web Sitesi:
  1-) Forumda yazılan mesajlardan tamamen mesajı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin mesajlarından dolayı forum yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

  2-) Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.***Başlıkla alakasız, konuyu dağıtan mesajlar atmayınız.

  3-) Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum yöneticileri tarafından görülebilir. Girmiş olduğunuz bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. (kullanıcı adı hariç)

  4-) Forum kuralları özel mesajlaşmalar içinde geçerlidir. Msn den veya diğer yollardan kurulan irtibatlar mp3hazinem.com'i ilgilendirmez. Bu sebeple forumumuzu temiz ve seviyeli tutmak amacıyla, usturupsuz, forum içeriği ve kurallarına uymayan yersiz tartışmalarınızı diğer iletişim şekilleriyle, programlarıyla sürdürmeniz gerekmektedir.

  5-) Foruma birden fazla nick ile üye olmak yasaktır, belirlenen üye uyarılmadan uzaklaştırılır.

  6-) Forum kurallarına aykırı davranan kullanıcılar arasında ayrım yapılmayacaktır.

  7-) Forumda her ne amaçla, her ne şekilde olursa olsun hakaret etmek kesinlikle yasaktır.

  8- Forumda küfürlü konuşmak , huzuru bozmak, gereksiz münakaşalara girmek yasaktır.

  9-) Forumda yorum ve yazılarımız (gerekli olmadığı durumlarda) sadece büyük harflerle yazılamaz, bağırmak anlamına gelir.

  10-) Tehdit edici, örf ve ananelere aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

  11-) Yeni konu açmadan önce aynı konu hakkında açılmış bir başlık var mı bakınız (Arama). Daha önceden açılmış bir başlıkla aynı konulu yeni bir başlık açmak yasaktır.

  12-) Yeni konu açarken uygun bölüme açmaya lütfen dikkat ediniz. Konuyu hangi bölüme açacağınıza karar veremediyseniz moderatörlere danışınız.

  13-) Aynı konuda, araya başkaları mesaj yazmadan, mesaj yazmak (flood) yasaktır. Bir mesajınıza bir şeyler eklemek istediğinizde, yenisini yazmak yerine "düzelt" seçeneğini kullanmalısınız.

  14-) Kredi kartı numarası, cep telefonu numarası, adres gibi başkasının kişisel bilgilerini vermek kesinlikle yasaktır.

  15-) Küfür veya hakaret içeren, adaba aykırı, insanlarda nefret ve kinduygusu uyandırabilecek, parti logosu yada siyasi resim içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.

  16-) Sayfa açılışını zorlaştırıcı, yüksek boyutlu, genel sayfa düzenini bozucu, göze rahatsızlık veren imzalar kullanmak yasaktır. (Bu kriterlere yöneticiler karar verir.)

  16-) Forum içerisinde herhangi bir konuda konu kapatıldıysa yetki kullanarak yapılan işlemi yoksaymak kesinlikle yasaktır.

  17-) Forum içindeki herhangi bir sorunu kullanıcılar-yöneticiler üzerinde yetkiyi istismar ederek kullananlar, mp3hazinem'den uzaklaştırılır.

  18- Mp3hazinem.com'un bir paylaşım, eğlenceli vakit geçirme, seviyeli ve sıkı dostlukların yeridir, aksi yönde hareket etmeye kalkmak yine uzaklaştırılma sebebidir.

  19-) Forum ve Forum Yöneticilerinede kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

  20-) Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla Profesyonel Kişiler tarafından fikir alişverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

  21-) Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

  22-) Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Kapatılan konularla ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz.Ayrıca Özel Mesajlar forum içerisinde üyeler tarafından yayınlanamaz.


  23-) NOT:
  site icerisinde düzensizliklerinden dolayi uyari msj gönderilen üyeler
  verilen uyariyi dikkate almaksizin bildigini oyumaya devami halinde
  bu kisiler öncelikle siteden faydalanmasi engellenir.
  ilerleyen zaman icierisinde bu kisilere bir sans daha verilir.
  tekrar devami halinde site ile ilisigi tümüyle kesilmis olur.
  tekrardan üye olmasi olanaksizlastirilir.!!  www.mp3hazinem.com


   
  Son düzenleme: 30 Temmuz 2018
  arcese, v3LmON, irfan67 ve 14 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.